Masáže

Maderoterapie těla 

Maderoterapie je proticelulitidní
a hubnoucí terapie založená na použití anatomicky navržených pomůcek ze dřeva (válečků), které dělají terapii 100% přírodní. Nesrovnatelně nejlepší alternativa hubnutí
a odstranění celulitidy pro každého klienta, který bojuje s nějakou disproporcí těla. Maderoterapie vznikla před více než sto lety v Kolumbii.

Její název pochází ze španělského slova Madero, které v překladu znamená dřevo
a terapie, což znamená léčení. Čili léčení dřevem.
Velmi důležité při Maderoterapii je správná technika, která vede k nejlepším výsledkům. Základním krokem je nastartovat lymfatický systém při Maderoterapii, aby se v těle nadále nezadržovali špatné toxiny, které zhoršují stav kůže a přibírání díky zavodněním.

Výsledky maderoterapie:
- Zpevnění kůže a podkoží
- Tvarování postavy (hubnutí
- Odstranění celulitidy
- Detoxikace lymfatického systému

Maderoterapie obličeje

Maderoterapie obličeje je 100% přírodní způsob, jak konturovat obličej, odstranit dvojitou bradu, odstranit podbradku, snížit hloubku vrásek a zjemnit pokožku.

Tajemství je ve 4 speciálně navržených dřevěných prvcích pro Maderoterapii obličeje, které stimulují produkci elastinu a kolagenu, zlepšují krevní oběh, odstraňují nežádoucí tuk a tak zpevňují a tonizují pokožku. Tvarují obličej a také krk. Konečným výsledkem je omlazená a pevnější pokožka.

Jak Maderoterapie funguje?

Svaly na obličeji fungují přesně stejně jako svaly na těle. Čím pravidelněji cvičíme nebo masírujeme, tím je naše svalstvo okysličenější a prokrvenější. Maderoterapie obličeje a dekoltu je využívána nejčastěji pro její rychlý a efektivní facelifting .Viditelně zpomaluje stárnutí pleti a zejména ochabnutí svalů obličeje.


Lymfatická masáž

Lymfatická masáž pomáhá organismu zbavit se přebytečné tekutiny-otoku a toxických látek (zplodin) metabolismu.

Před přístrojovou nebo manuální lymfatickou masáží je velmi důležité speciálními hmaty, tyto lymfatické (mízní) uzliny vyprázdnit. Vyprazdňováním lymfatických uzlin se zlepší činnost mízních uzlin a zabezpečí bez-překážkový odtok mízy.

Lymfa obsahuje zplodiny metabolizmu (toxiny), odumřelé buňky, nádorové buňky, bakterie, tukové kapénky, lymfocity a bílkoviny.

Lymfa protéká přes mízní uzliny, které tyto látky zachycují a likvidují. Mízní uzliny jsou během lymfatické masáže více zatíženy. Musí přefiltrovat větší množství mízy. Nejsou-li odborně vyprázdněny nebo - li ošetřeny, můžou se zablokovat a průtok lymfy se zpomalí nebo zastaví.

Potom dochází k otoku, hromadění toxinů, které můžou zapříčinit záněty v organizmu, oslabení imunitního systému a vznik nádorového onemocnění.


Sportovní masáž

Klasická sportovní masáž - pro uvolnění a regeneraci. Je založena na pevných a silných masážních tazích, které pronikají hluboko do pohybového aparátu, a tím pomáhají ulevit od bolesti svalů a šlach způsobených aktivitou nebo jednostranným namáháním. Jedná se o příjemnou aktivitu, která má mnoho pozitivních účinků na tělo, mysl i celkovou kondici člověka. 

Uvolnění bolestivých stavů páteře

Jedná se o velmi účinné techniky k odstranění bolestí v oblasti páteře. Techniky jsou cíleně vybrány školy japonské masáže Shiatsu a kombinují práci se spouštěcími body (triggerpoint), vazivovou masáží apod. Díky těmto postupům je možné uvolnit i nejhlubší svalové vrstvy, které po provedení klasické nebo sportovní masáže zůstávají obvykle neuvolněné.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je relaxace a léčebná metoda v jednom. Postupně se uvolňují svaly a dochází k prohřívání unaveného těla. Kameny také pomáhají odstraňovat bolest a zbavovat tělo negativní energie. Mají schopnost rozproudit tělesnou energii. Napomáhají také prohřátí bolestivých bodů na těle. 

Kombinace masáže lávovými kameny, sportovní masáže a uvolnění bolestivých stavů páteře

Pokud jste milovníky tepla a rádi zažijete předehřátí těla, ať už v oblasti zad nebo nohou... Můžete vyzkoušet kombinaci masáží. Touto kombinací lze dosáhnout příjemného zážitku regenerační uvolňující masáže v kombinaci s protažením a relaxací. 

Masáž lifting obličeje

Lifting - manuální vyhlazovací masáž obličeje je nová metoda pro vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem. Velmi žádaná neinvazivní manuální terapie, která využívá pouze masáže. Liftingová masáž vám uvolní veškeré ztuhlé obličejové svaly a tkáně, povzbudí krevní oběh čímž se zlepší barva vaší pleti a prohloubí dýchání.

Kombinace masáže obličeje a těla

Chcete pocítit zážitek regenerace těla a obličeje zároveň? Kombinací regenerační masáže těla a liftingu, tedy prokrvení, okysličení, odlepení svalů obličeje, můžete zažít omlazení a pocítit ozdravující účinky najednou.