Masáže

Sportovní masáž

Klasická sportovní masáž - pro uvolnění a regeneraci. Je založena na pevných a silných masážních tazích, které pronikají hluboko do pohybového aparátu, a tím pomáhají ulevit od bolesti svalů a šlach způsobených aktivitou nebo jednostranným namáháním. Jedná se o příjemnou aktivitu, která má mnoho pozitivních účinků na tělo, mysl i celkovou kondici člověka. 

Uvolnění bolestivých stavů páteře

Jedná se o velmi účinné techniky k odstranění bolestí v oblasti páteře. Techniky jsou cíleně vybrány školy japonské masáže Shiatsu a kombinují práci se spouštěcími body (triggerpoint), vazivovou masáží apod. Díky těmto postupům je možné uvolnit i nejhlubší svalové vrstvy, které po provedení klasické nebo sportovní masáže zůstávají obvykle neuvolněné.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je relaxace a léčebná metoda v jednom. Postupně se uvolňují svaly a dochází k prohřívání unaveného těla. Kameny také pomáhají odstraňovat bolest a zbavovat tělo negativní energie. Mají schopnost rozproudit tělesnou energii. Napomáhají také prohřátí bolestivých bodů na těle. 

Kombinace masáže lávovými kameny, sportovní masáže a uvolnění bolestivých stavů páteře

Pokud jste milovníky tepla a rádi zažijete předehřátí těla, ať už v oblasti zad nebo nohou... Můžete vyzkoušet kombinaci masáží. Touto kombinací lze dosáhnout příjemného zážitku regenerační uvolňující masáže v kombinaci s protažením a relaxací. 

Masáž lifting obličeje

Lifting - manuální vyhlazovací masáž obličeje je nová metoda pro vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem. Velmi žádaná neinvazivní manuální terapie, která využívá pouze masáže. Liftingová masáž vám uvolní veškeré ztuhlé obličejové svaly a tkáně, povzbudí krevní oběh čímž se zlepší barva vaší pleti a prohloubí dýchání.

Kombinace masáže obličeje a těla

Chcete pocítit zážitek regenerace těla a obličeje zároveň? Kombinací regenerační masáže těla a liftingu, tedy prokrvení, okysličení, odlepení svalů obličeje, můžete zažít omlazení a pocítit ozdravující účinky najednou.